Z całego serca współczujemy wszystkim, którzy stracili bliską im osobę. Jesteśmy do waszej dyspozycji, aby załatwić wszystkie formalności związane z katolickim pogrzebem. Prosimy, aby na początku poinformować nas o śmierci bliskiej osoby, abyśmy mogli ustalić wstępną datę oraz godzinę pogrzebu. Kapłan umówi się wtedy z Państwem, aby przeprowadzić wszystkie formalności związane z pogrzebem. Poniżej przedstawiamy wymagane dokumenty:

DOKUMENTY POTRZEBNE DO ZGŁOSZENIA KATOLICKIEGO POGRZEBU

  • AKT ZGONU – oryginał do wglądu
  • KARTA ZGONU – CZĘŚĆ DLA ADMINISTRACJI CMENTARZA – oryginał
  • INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZYJĘTYCH SAKRAMENTÓW PRZED ŚMIERCIĄ – oryginał
  • ZGODA NA POGRZEB POZA PARAFIĄ – w przypadku, gdy pogrzeb odbywa się na terenie naszej parafii, a zmarły nie był jej parafianinem

Zobacz także:
Kim jest parafianin?