ks. Krzysztof MADECKI

magister teologii

Proboszcz parafii pw. NMP Wspomożycielki Wiernych w Szamocinie od dnia 1 lipca 2014 r. Prędzej proboszcz parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Węglewie (2008-2014). Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 1992 roku z rąk abpa Henryka Muszyńskiego. Ukończył Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gnieźnie.

data święceń kapłańskich: 30.05.1992 r.
data objęcia urzędu: 01.07.2014 r.

Adres: ul. Kościelna 13, 64-820 Szamocin;
tel.: 67 2833 303
e-mail: proboszcz@parafia-szamocin.pl


POPRZEDNICY:

  • ks. Leszek Jan MARCINIAK 2003-2014
  • ks. kan. Zbigniew SAS 1998-2003
  • ks. kan. Edward PRZYBYLAK 1992-1998
  • ks. kan. Wojciech ŁAWNICZAK 1988-1992
  • ks. Wacław KUSZTELAK 1965-1988
  • ks. Bogdan PODHALAŃSKI 1961-1965
  • ks. prał. Wiktor MIEDZIŃSKI 1958-1961
  • ks. kan. Stanisław FOŁCZYŃSKI 1946-1958
  • ks. radca Bolesław FILIPOWSKI 1929-1946
  • ks. Edward MROTEK 1922-1929